Ayak tabanında yer alan 12 milyon gözenek ve 60 dan fazla reflexoloji noktalarından zararlı toksin, mikrop ve virüslerin atılımı sağlanır. Gündelik hayatımızda dişlerimiz' deki civalı dolgular, kök kanallarımız' daki bakteriler, antibiyotik kullanımı ile oluşan bakteriler, kullanılan bazı ilaçların karaciğer metabolizmasını bozması ile vücudumuz toksin biriktirir.

Her insandan çıksan toksin miktarı yaş, cinsiyet, konum gözetmeksizin farklıdır.

Parafin ham petrolden üretilen kokusuz bir mum dur. 1829 yılında roma imparatorluğu zamanın da keşfedilmiştir. Parafin vücutta eklem ve kas ağrılarına iyi geldiği sebebi ile fizik tedavi merkezlerinde de kullanılmaktadır. Ciltteki ölü ve kalın dokuyu atar. Toksin ve ödem atma özelliği mevcuttur. Selülitli bölgelerin yok olmasında rol oynar. Cildi nem miktarından beslediği için bebeksi bir görünüm kazandırır.

Ayak bakımı uygulaması ile ayak tabanında oluşan nasır, mantar, sigil gibi deri hastalıklarının lazer ve diğer tedavi yöntemleri ile yok edilmesi işlemidir.tırnak yatağı temizlenmesi,tırnak mantarı temizlenmesi işlemleri özel cihaz ve ekipmanlar ile tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Sonrasında uyguladığımız ayak peelingleri ile ayaklar ölü derileri atılmış,nem miktarı düzenlenmiş olarak sağlığını geri kazanırlar.

İSTEK KUTUSU